Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce cookies.

Na longu do Hong-Kongu

Opis projektu

To będzie długa droga…

CROPP wysłał w podróż dwóch pasjonatów jazdy na longboardzie – Jacka Brychczyńskiego i Adama Szostka. Wspólnie pokonają ponad 15.000 kilometrów i spędzą razem 6 miesięcy. Podróż pod nazwą CROPP and ROLL zaczęła się w Polsce, a jej ostatnim etapem jest Honk-Kong. Po drodze odwiedzą m.in. Turcję, Nepal, Indie, Tajlandię, Kambodżę i Chiny. W każdym z miejsc będą poszukiwać wyjątkowych miejsc do jazdy na longboardzie i … wypełniać misję zaproponowane przez fanów na stronie CROPP w portalu Facebook.

Zostać na jeden dzień sprzedawcą dywanów w Stambule, a może nauczyć kilku Nepalczyków słów piosenki “Koko Koko, Europ spoko”? Zadania nie należą do najłatwiejszych, a podróżnicy mają obowiązek zarejestrować realizację każdego z nich na filmie, który trafi do serwisu YouTube.

Powstała również specjalna aplikacja na stronie CROPP w portal Facebook, która umożliwia śledzenie na bieżąco pozycji członków wyprawy, przeglądanie tworzonych przez nich zdjęć i filmów. Każdy internauta może również dzięki niej przesłać swoje słowa wsparcia, lub propozycję kolejnych miejsc do odwiedzenia.

Koncept wyprawy został opracowany przez Dział Marketingu marki CROPP oraz zespół agencji Engine, która odpowiada również za stworzenie dedykowanej aplikacji Facebook.