Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce cookies.

Prestiżowy serwis dla Banku BPH

Opis projektu

Naszym pierwszym projektem dla Banku BPH, będącego częścią grupy GE Capital stał się nowej oferty Bankowości Osobistej. To propozycja dedykowana przede wszystkim wymagającym klientom z segmentu kadr menedżerskich oraz wolnych zawodów.

Głównym założeniem projektu było stworzenie serwisu internetowego, przedstawiającego produkty i rozwiązania banku w sposób zwięzły i przystępny, podkreślając jednocześnie prestiżowość oferty. Zależało nam również na wyeksponowaniu kluczowej korzyści płynącej z bankowości osobistej Banku BPH – indywidualnego podejścia oraz współpracy z Doradcą, pomagającym zarządzać finansami osobistymi. Na każdym kroku możliwe jest więc nawiązanie kontaktu bezpośredniego i uzyskanie spersonalizowanej oferty.

Stworzyliśmy czysty i elegancki ale nie dystansujący luksusem layout będący adaptacją nowostworzonej identyfikacji wizualnej oferty Bankowości Osobistej. Co ważne, serwis doskonale sprawdza się również na urządzeniach mobilnych.

Bank BPH to kolejny klient naszej agencji z branży finansowej. Do tej pory mieliśmy możliwość współpracy między innymi z GE Money, Nordea Bank, Optima Finanse, Raiffeisen Bank czy Prego Finance.

BPHprestizowy_serwis_dla_banku_bph_1.jpgprestizowy_serwis_dla_banku_bph_2.JPG