Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce cookies.

Energa szuka innowatorów

Opis projektu

Najlepsze pomysły zaczynają się od prostych idei. Te często przybierają formę odręcznych szkiców tworzonych na przypadkowych skrawkach papieru czy restauracyjnych serwetkach. To właśnie proces powstawania pomysłu stał się inspiracją przy tworzeniu serwisu dla nowej spółki Energa Innowacje, powołanej w ramach Grupy Energa.

Layout przywołuje skojarzenia z arkuszem papieru pełnym odręcznych rysunków, planów i dopisków, nawiązując tym samym do założeń Programu Energa Inwencji. Jego celem jest poszukiwanie autorów innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie energetyki i zapewnienie komercyjnego wdrożenia najlepszych pomysłów. Innowator może liczyć na wsparcie merytoryczne i finansowe a przede wszystkim na partnerstwo biznesowe spółki Energa. Przegotowany przez agencję Engine serwis www.energa-innowacje.pl, stanowi główną platformę komunikacyjną dla projektu. Znajdują się tu kluczowe informacje i narzędzia umożliwiające przystąpienie do Programu. Serwis internetowy Energia Inwencji to kolejny projekt realizowany przez Engine w ramach stałej obsługi spółek z Grupy Energa.

Agencja odpowiedzialna jest między innymi za wdrożenie serwisu konsumenckiego energa.pl, witryny produktowej smarteco.pl oraz opracowanie Wirtualnego Biura Obsługi Klienta – wbok.energa.pl