Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce cookies.

Metamorfoza serwisu Uwielbiam.pl

Opis projektu

Serwis Uwielbiam.pl dostarcza od lat wielu pomysłów na każdą okazję - rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi, wyjątkowe uroczystości oraz codzienne posiłki. Odnaleźć w nim można ponad 20 tysięcy przepisów dodanych przez użytkowników. Naszej agencji powierzone zostało zadanie gruntownej przebudowy popularnego portalu. Kluczowym wyzwaniem było zaprojektowanie od podstaw oprawy wizualnej serwisu, poprawa nawigacji i czytelności, wzmocnienie funkcji społecznościowych oraz umożliwienie dostępu do serwisu z poziomu wszystkich urządzeń. Odmieniony serwis uwielbiam.pl jeszcze mocniej inspiruje internautów do poszukiwań kulinarnych.

 Oprócz tysięcy przepisów opracowanych w przejrzystej formie, w nowym serwisie odnaleźć można "Kulinarne Inspiracje" - artykuły zachęcające użytkowników do eksperymentowania w kuchni, zbierające kulinarne ciekawostki oraz podpowiadające różne sposoby łączenia produktów w pyszne dania.

Dzięki przemyślanej, intuicyjnej kategoryzacji odnalezienie przepisu na konkretne danie jest bardzo proste. Serwis został zaprojektowany tak, by można było wygodnie korzystać z niego również na urządzeniach mobilnych. Uwielbiam.pl przekierowuje do strony produktowej www.lubella.pl, gdzie użytkownicy znajdą informacje na temat aktualności, ważnych dla marki wydarzeń oraz jej oferty produktowej. Serwis uwielbiam.pl jest ściśle zespolony z mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram, YouTube), w których Lubella aktywnie funkcjonuje, inspirując konsumentów do własnych eksperymentów i poszukiwań kulinarnych.

temp_name

temp_name

temp_name